قوانین و شرایط استفاده

حریم خصوصی

شرکت سبا رایانه افزار با بیش از ۱۵ سال سابقه در خرید فروش قطعات کامپیوتر برای رفاه حال مشتریان خود سیستم فروش آنلاین خود را آغاز کرده است.

برای تامین امنیت و اطمینان کاربران عزیز نیاز است تا اطلاعاتی مانند شماره تلفن، آدرس و ایمیل آن‌ها در سایت درج شود. و مکاتبات تنها از طریق همین اطلاعات وارد شده. صورت می‌گیرد. کلیه فعالیت سبا رایانه افزار قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرآیند خرید فاکتور رسمی صادر می‌شود و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده ارسال می‌گردد. ازین رو وارد کردن اطلاعاتی مانند کد ملی، نام برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خرید‌های سازمانی لازم است.

حفظ و نگه‌داری رمز عبور بر عهده کاربران می‌باشد و برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده و جرایم احتمالی، کاربران نباید آن را برای اشخاص دیگر فاش کنند. با این حال شرکت سبا رایانه افزار در حفظ و نگه‌داری هویت کاربران خود کوشا می‌باشد و تحت هیچ عنوان مگر با حکم قانونی اطلاعات کاربران خود را فاش نخواهد کرد.

در صورت وجود هرگونه سوال با ما تماس حاصل فرمایید.

شرایط استفاده

شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات :

کاربران گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت با دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وبسایت سبا رایانه افزار در همه شرایط و همچنین استفاده از هر سرویس موجود در وبسایت، به معنای آگاه بودن بر پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها وخدمات می‌باشد. همچنین ثبت سفارش نیز به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سبا رایانه افزار از سوی کاربر می‌باشد.

کلیه اصول و رویه‌های سبا رایانه افزار منطبق بر قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کابر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

اگر در سرویس‌ها و قوانین سبا رایانه افزار تغییراتی ایجاد شود در همین صفحه به روز رسانی می‌شود. و در صورت استفاده شما از سایت، شما هر گونه تغییر را پذیرفته‌اید.

همه مطالب موجود در سایت و همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات و سرویس و همه آن‌هایی که قابل کپی و دانلود هستند، از اموال سبا رایانه افزار محسوب می شوند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سبا رایانه افزار می‌باشد. و هرگونه استفاده بدون مجوز آن پیگرد قانونی به همراه دارد. علاوه بر این اسامی خدمات و علائم تجاری ثبت شده در انحصار سبا رایانه افزار می‌باشد و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سبا رایانه افزار، کاربران مسئول حفظ محرمانه حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می‌پذیرد بر عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی سایت (www.sabarayane.com) است.

کاربران می توانند از طریق اطلاعات مندرج در بخش تماس با ما با ما در تماس باشند و می‌توانند قبل از خرید محصول از ما درخواست پیش فاکتور نمایند.

پردازش و ارسال سفارش تنها در روزهای کاری یعنی شنبه تا ۴ شنبه از ساعات ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به استثنای تعطیلات عمومی انجام می‌شود.

شرکت سبا رایانه افزار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. در صورتیکه به هر علتی پذیرش محصول از طریق شرکت سبا رایانه افزار تایید نشود. حق کنسل کردن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای شرکت سبا رایانه افزار محفوظ است.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی مبلغ خرید، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. با این حال در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از خرابی در محصول یا مشکلی در ارسال کالا با شماره شرکت تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می‌باشد.

برندها

خبرنامه

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس
آدرسمیدان هفت تیر - کوچه بختیار - پلاک ۶۲ - طبقه ۴
تلفن
تلفن۰۲۱-۸۸۵۹۲۷۴۹
تلفن۰۲۱-۸۸۸۳۹۳۶۶
ایمیل

دسته‌بندی‌ها